סיגל טל

מזל יקרה ואהובה …
לפני הכל אקדים ואומר שזאת זכות להיות במעגל החברים שלך ,כך הכרתי אותך דרך פוסטים בפייסבוק וישר נשבתי בקסם שאת מפזרת לכל עבר ברשת..
עקבתי בדריכות אחרי כל טיפ כל מסר שהעברת והבנתי שמאוד כדאי לי לפחות לנסות ולהצטרף לאחת התוכניות שלך …
בהתייעצות איתך המלצת לי להצטרף לתוכנית תזונה למתחילים ונרשמתי מיד . תחילה חששתי מהתהליך וכאשר פתחתי את סרטון ההקדמה ולאחריו את יתר הסרטונים (לפי השלבים בתוכנית) הבנתי בעצם שזאת תוכנית שניתנת ליישום ואין משהו דיקטטורי כמו תפריט קבוע וכו' אלא כל פעם זרקת טיפ שאותו יש ליישם למשך מספר ימים,הצורה שבאה העברת את הטיפים הייתה נעימה לאוזן נעימה לעין הדברים הללו הובילו את המהפך אצלי להתחיל ליישם את הנדרש לאט לאט אבל בהתמדה וזאת מילת המפתח "התמדה" . למדתי המון מתוכנית יחסית קצרה ועד היום אני מיישמת את כל הטיפים מהתוכנית . למדתי להכיר בכך שניתן לצמצם בצריכת קפאין ללא בעיה ,למדתי להכיר בסוגי מזונות שלא צרכתי קודם למדתי איך לשלב אותם בארוחות שלי ,ולא פעם אפילו בני משפחתי טעמו מאותם מזונות ואף נהנו . כך שלמעשה אורח חיים בריא אצלי לפחות זה להקנות לאט לאט הרגלי תזונה בריאים כל פעם להוסיף עוד סוג מזון שמזין יותר את הגוף שלנו ,אותם מזונות עזרו לי להמנע לא פעם מנשנושים מיותרים הדחף לשוקולד ירד,הטיפים שלך לתחליף נשנושים מעולים וקלים להכנה…. אלו דברים שלא האמנתי שיכולים לקרות אבל המציאות עולה כל דמיון . וחשוב לציין ששילבתי גם פעילות ספורטיבית ,נעזרתי בהמלצות שלך ובטכניקות שלך לגבי פעילות גופנית ,כגון מתיחות בוקר שהפכו כבר להרגל לשגרה.
שום דבר לא ברור מאליו ,אבל הצעדים הקטנים הללו וההתמדה כולל תכנון נכון של היום מובילים לשינוי ,אני מרגישה היום הרבה יותר אנרגטית, עור הפני בהיר ונקי יותר (תודות למים עם הלימון) , צלחתי את התוכנית עם ירידה של 2.5 קילו והכי חשוב הכלים שנתת לי בתוכנית הפכו לחלק משגרת חיי וזה הבונוס הגדול .
תודה לך על מי שאת ועל מה שאת בעבורי ובעבור עוד המון אנשים שכמהים לקבל הכוונה וייעוץ לאורח חיים בריא בצורה הכי יעילה והכי פרקטית (ומי שיצטרף לתוכנית יבין מיד כמה היא פרקטית) מאחלת לך רק הצלחה בהמשך אוהבת המון סיגל טל .
מלאו את הפרטים כאן לקבלת גישה מיידית במ-ת-נ-ה
למדריך "5 הטעיות הקרטיות שאתם עושים עם הגוף שלכם"!
התחל את השינוי עכשיו!