תזונת 80-10-10

אני יאיר גת, יועץ ומלווה בתהליכי הבראה ומומחה לשינוי הרגלים. בוגר מגמת בריאות טבעית במכללת אילמה, בית הספר Medicoach לאימון בריאות, מגמת פסיכותרפיה הוליסטית במכללת תלתן והמרכז לתנועה טבעית לאמנויות לחימה, טיפול ביציבה ופיתוח גוף.
כל חיי סבלתי מבעיות רפואיות: מדלקות אזניים כרוניות, עודף משקל, לחץ דם גבוה, פריחות בעור וכאבי גב ומפרקים כרוניים. מלבד מרשמים לתרופות ומשככי כאבים לא קבלתי מענה אמיתי לבעיות מהן סבלתי והרופאים שביקרתי טענו שמדובר בגנטיקה וש"אין מה לעשות". לפני 10 שנים, בעקבות המעבר לטבעונות ושינוי הרגלי החיים, ראיתי לראשונה את יכולתו וכוחו של הגוף לרפא את עצמו – אם רק מספקים לו את התנאים המתאימים לכך. לתזונה הטבעונאית ועולם המזון החי (Raw-food) נחשפתי לפני 4 שנים ומאז שאימצתי את עקרונות הגישה, אני – וכן המטופלים איתם אני עובד – חווים יחד קפיצת מדרגה משמעותית ברמות האנרגיה, בחיוניות, בכושר הגופני, ביכולת הגוף והנפש להתאושש לאחר פציעות ומשברים וכן בהחלמה מכאבים ומחלות כרוניות.

הקורס שלפניכם מבוסס על גישת הטבעונאות דלת השומן, שהוצגה בספרו של ד"ר דאגלס "תזונת 80/10/10".
בקורס נבין את עקרונות התזונה, את יתרונותיה הבריאותיים, נשבור מיתוסים נפוצים ונלמד וכיצד ניתן לאמצה (אם בשלמותה ואם בחלקה) כדי להביא את מצבינו הבריאותי לרמה גבוהה מאי פעם – וכן נתייחס למשברים ואתגרים חיצוניים ופנימיים שעלולים להפריע לנו בתהליך.

אני מקווה שהקורס הזה יעזור לכם לעשות סדר: להסביר בצורה פשוטה ובהירה את עקרונות הגישה ולתת כלים מעשיים לכל מי שרוצה להתחיל להתנסות בתזונה בריאה, מאוזנת, טעימה ויצירתית.

עדיין לא הצטרפת?
התחל את השינוי עכשיו
שיעור 1 – איך הקורס יכול לעזור לכם?
שיעור 2 – מהי תזונת 80/10/10?
שיעור 3 – היתרונות הבריאותיים של תזונת 80/10/10
שיעור 4 – קבוצות המזון העיקריות בתזונה
שיעור 5 – צירופי מזון מומלצים
שיעור 6 – כמה מומלץ לאכול?
שיעור 7 – הפרכת מיתוסים נפוצים
שיעור 8 – לחץ חברתי והשפעות סביבתיות
שיעור 9 – צעדים ראשונים – איך מתחילים?
שיעור 10 – איך מתמידים לאורך זמן?
שיעור 11 – התמודדות עם משברים – תשוקות ואכילה רגשית