יציבה נכונה מכף רגל ועד ראש

נעים להכיר, שמי אליאנה סער מומחית להפגת כאבים ושיפור היציבה, בעלת קליניקה במרכז טיפולים "גולן לביא".
יציבה נכונה היא פרמטר חיוני לאורך חיים בריא ממש כמו פעילות גופנית ותזונה נכונה, יציבה לקויה גורמת לחוסר איזון ריגשי-שיכלי-גופני ועלולה להוביל לבעיות רפואיות החל מכאבי ראש, בעיות פרקים, כאבי גב ועד לדכאון וחוסר מוטיבציה.
את המסע שלי התחלתי מתוך החוויה האישית שלי, במשך שנים סבלתי מכאבי גב וברכיים, רופאים לא מצאו אבחנה וטיפולים עזרו לי להפיג את הכאבים לפרקי זמן קצרים מאוד.
במהלך חיפושיי אחרי מזור לסבל נחשפתי לתחום היציבה של הגוף בשיטת אלכסנדר, מאז אני עוסקת בתחום ביסודיות, טיפלתי תחילה בעצמי ומשנת 2009 בכל אדם הסובל מכאבים ובעיות הקשורות ליציבה לקויה.
כאמא הבנתי שישנה חשיבות עמוקה להקניית הרגלי יציבה נכונים לילדים מגיל לידה, במיוחד לאור השימוש הרב במכשירים אלקטרונים כמו צגי טלויזיה, מחשב וניידים.
לכן הכנתי לכם שני קורסים העוסקים בהקניית הרגלים טובים לשיפור היציבה.
קורס ילדים – קורס מקיף הפונה להורים ולילדים ומלווה בטיפים מעשיים לשמירה על יציבה טובה במהלך שגרת היומיום החל מהבית ועד לישיבה בזמן הלימודים.
קורס בוגרים – קורס מקיף מכף רגל ועד ראש, טקטיקות שימושיות ליציבה נכונה בפעילויות היומיום כמו ישיבה, הליכה, עליה במדרגות ועוד.
מטרת הקורסים להקל על הגוף, להפיג כאבים ומתחים ולשמור על גוף זקוף ונינוח לאורך כל היום. הקורסים מתאימים לכל אדם שכן אנו לא תמיד מודעים לנזקים שאנו גורמים לעצמנו ללא כוונה. ממליצה לצפות  בשני הקורסים (גם אם אין לכם ילדים ) לפי הסדר כיון שישנה משמעות לשיטתיות התהליך. לאחר כל סרטון ליישם במשך שלושה ימים ולעבור לסרטון הבא. לאחר הצפייה צפויות להתעורר שאלות שכן נושא היציבה הוא רחב ואינדיבידואלי לכל אחד, על כן אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר באופן אישי.
בטלפון: 03-6039242 | 054-4544284
עדיין לא הצטרפת?
התחל את השינוי עכשיו
ילדים – איך מתחילים להקנות הרגלי יציבה נכונה לילדים?
ילדים – מה היתרונות ביציבה נכונה לילדים?
ילדים – איך הולכים ביציבה נכונה לבית הספר
ילדים – איך יושבים יציבים וזקופים בכיתה
ילדים – איך לחזק את הגוף בשימוש בטאבלט
מבוגרים – מכאן מתחילים- כפות הרגליים יסודות הבניין
ילדים – איך לשבת זקוף בסביבה ממוחשבת
מבוגרים – ממשיכים לישבן
מבוגרים – גב גמיש לא מכאיב
מבוגרים – שכמות וכתפיים לא מה שחשבתם
מבוגרים – צוואר וראש וזה הסוף
ילדים ומבוגרים – אתגר בונוס