עדויות לקוחות

טל כהן

מזלונה היקרה, פיית האושר והכושר המהממת 🙂 הכרתי אותך במקרה (שום דבר בחיים אינו מקרי) ומאז אני מצליחה לשפר את מצב בריאותי עוד ועוד הצלחת לשנות לי משהו בתודעה לגבי.

המשך קריאה

מורן דבורה

מזל מאמנת מקצועית וכיפית!! הזמנו את מזל לאמן קבוצה של בנות בגילאים שונים ובדרגות כושר שונות. מזל בנתה אימון שיתאים לכולן! הגיעה אלינו בשעה ובמקום שרצינו! היה מקצועי מאוד וכיף!

המשך קריאה

גלית ברקו

היי מזל, רציתי להגיד לך תודה. יותר נכון- הגוף שלי אומר לך תודה. באימון קשה, אך ממוקד, מקצועי ומאוד חווייתי וכיפי, לימדת אותי איך לשמור על הגב שלי, איך לחזק.

המשך קריאה

תמי אמיר

מזל היקרה כמי ששונאת ספורט ולא אוהבת לזוז את היחידה שהצלחת אפילו להקפיץ אותי מהמקום . את עושה את זה בשמחה ואת יודעת יופי את המלאכהכל פעם שאני חושבת עליך.

המשך קריאה

כרמלה טל

אימוני האקסטרים של מזל  בימי שישי בחוף הנכים הם סוף… אימון ממוקד קרוב לחצי שעה עם פצצת האנרגיה מזל ששולחת לנו מוטיבציה ענקית תודה!

המשך קריאה

אלון צדוק

הפנתי למזל לקוחה , שסיכמה במשפט אחד חיברת אותי למאמנת מופלאה שמצפה לנו דרך מדהימה ביחד , אשמח להמשיך לשלוח לך עוד מאומנות בהצלחה אלון

המשך קריאה

ענת בן הרוש

מזל היקרה כבר במפגש הראשון שבו יצא לי להכיר אותך הרגשתי את החיבור אלייך- מלאת אנרגיה, קופצנית ומקצועית מאוד!! קבענו פגישת אימון- לי לא היו הרבה ציפיות מעצמי, בכל זאת.

המשך קריאה

מרגלית בן סימון

מאמנת שדבר ראשון מקרינה שמחה, חיוך ואהבה לחיים ולמקצוע, משדרת מקצועיות וידע באימון, נותנת הרבה טיפים ליישום במשך השבוע, ונותנת המון מוטיבציה"

המשך קריאה

חנן כהן

מזל מדריכה מעולה. בעלת ידע נרחב ויכולות הדרכה מרשימות. מזל מעבירה את השיעורים בכיף גדול, מדרבנת ונותנת הרגשה של התקדמות והשתפרות. אני ממליץ עליה בכל פה!

המשך קריאה

שלי בן יעקב

"מזל היא מאמנת ובנאדם מדהים. יצא לי להכיר אותה במסגרת אימונים של אירובי ואימוני נשים וגיליתי מאמנת מופלאה, שקשובה למתאמנות שלה, נותנת היגיון ומשמעות לכל תנועה ומאמץ שמבצעים ומכניסה כיף.

המשך קריאה

רמי דבורה

"מזל כהן הגיעה להעביר אימון לבנות המשפחה שלי. אחיותיי, אמא שלי, בת דודה, דודה וכו'… פה אחד כולן התפלאו מרמת המקצועיות, הגישה, ההשקעה ואפילו אוסיף ואומר "המדהימות" של מזל! תנו.

המשך קריאה

טליה האזה

"השתתפתי בשיעור פילטיס שהעבירה מזל. אני מתאמנת כ 8 שנים וגם חלק מהשיעורים שחוויתי מתבססים על פילטיס. אבל היום חוויתי משהו אחר. מזל עם הנעימות מצד אחד אבל גם עם.

המשך קריאה

שמוליק פורמן

מספר מילים על החוויה שלי מהשיעור של מזל "All in one" בחברת אמדוקס שבה אני עובד, נרשמתי לשיעור בחשש, האם שוב אני לא אתמיד, האם תהיה לי מוטיבציה לבוא לשיעור.

המשך קריאה

דייאנה כהן

"מזל היא מדריכה בחסד! מקצועית,אכפתית, מקפידה על ביצוע נכון של התרגילים, והכל עם המון חיוך והמון סבלנות"

המשך קריאה

שרית ארז

ממליצה בחום להתאמן אצל מזל! מזל מדריכה מקצוענית, קשובה, בעלת יכולות הדרכה, השיעור מתאים לכל רמה ולכל אחד תוך מתן דגשים והמון חיוכים וכיף שמדרבנים אותך לעשות ספורט בכלל ואצל.

המשך קריאה

אוריין פרידנר

מזל היא בחורה מקסימה ורצינית. היא משקיעה ואכפת לה מהמתאמנים לאורך כל הדרך, היא מתמסרת במהלך האימון וגם לאחריו, בודקת ומוודאת לשלומו ולהגשמת שאיפותיו של המתאמן, היא פצצת אנרגיה ומשרת.

המשך קריאה

שרה פרידמן

אני ממליצה מאוד על המאמנת כושר המקסימה מזל. היא מקצועית, מיומנת, רגישה לצרכים וליכולות של המתאמן, מסבירה כל תרגיל ומאתגרת בכיף

המשך קריאה

ריקה בן שיטרית

"להתאמן אצל מזל זו חוויה שגורמת לך להבין שלשרירים יש גם נשמה, השיעור אצל מזל מהנה ומותיר אותי בהרגשה ובציפייה לשיעור הבא"

המשך קריאה

אורית לב

"מזל מקצועית, מעבירה את השיעור בצורה נעימה. תמיד מוסיפה ידע על הגוף, למה עושים כל תנועה, וכמובן נותנת טיפים על תזונה 🙂 , עוברת בן המתאמנים ומתקנת, תמיד מעודדת ונותנת.

המשך קריאה

ויטלי גנצ'רוב

"מזל, מאמנת מאוד אנרגטית, מאוד דייקנית, חשוב לה תנועתיות וטכניקה, דברים שמאוד חשובים אצל מאמנת, אני מאוד ממליץ לבוא להתאמן איתה כי חשוב לה לראות את ההתקדמות של המתאמנים ויש.

המשך קריאה

שרון סספורתא, מעסה בכיר

"מזל היקרה, האימון שאת מעבירה לנו צריך להיות חלק משיגרת חיים של כל מי שהוא שפוי ואכפת לו מהגוף שלו. חיזוק, גמישות, יציבה, רוגע, זרימת דם, עוצמה, אלו רק חלק.

המשך קריאה

סיגלית רוגוזה

כושר בקלות שלא דורש זמן רב??? קיים דבר כזה??? זה מה שהתרוצץ בראשי כשהתלבטתי אם להרשם לתכנית שלך…..והיום לאחר תום התכנית יכולה להעיד שאצלך יש דבר כזה!!! ב56 יום(!!!) את.

המשך קריאה

מיקה מסינגר

למרות שמעולם לא נאבקתי במשקל ותמיד מידות הגוף שלי היו טובות אני בהחלט רואה הדרדרות עם השנים והלידות. אפשר להגיד שאני כבר פחות נהנת ללכת עם  בבגד ים … אני.

המשך קריאה

מיטל אסוס

מזל היא בחורה מדהימה שבעקבות הניסיון חיים הרב בגיל צעיר מאוד, יודעת להתאים את כולה למען המטרה ויודעת להזדהות עם כל אחת ולא משנה באיזה גיל, היא נותנת המון מוטיבציה,.

המשך קריאה

דנה קרסיס

"מזל היקרה נותנת המון מוטיבציה, ההסברים הפשוטים אך יחד עם זאת כל כך ממלאים ונותנים המון מוטיבציה להתמיד ולהמשיך לתת לגוף שלי את מה שהוא צריך! מקסימה!"

המשך קריאה

סיגל טל

מזל יקרה ואהובה … לפני הכל אקדים ואומר שזאת זכות להיות במעגל החברים שלך ,כך הכרתי אותך דרך פוסטים בפייסבוק וישר נשבתי בקסם שאת מפזרת לכל עבר ברשת.. עקבתי בדריכות.

המשך קריאה

רותי נצר

הגמילה מסוכרים ומקמח לבן בשבילי היא הצלחה ענקית!!! דרך מזל אני מקפידה על 50/50 ותמיד בודקת שאכן חצי מהתפריט הוא ירקות טריים. הבנתי גם את חשיבות כיווצי שרירי בטן ואני.

המשך קריאה

מורן טינטמר

בזכות מזל בפעם הראשונה בחיי אני זוכה להוריד מינונים של אוכל ולהרגיש הרבה יותר טוב עם הגוף שלי- בלי מאבקים עם עצמי עם להוריד אוכל שאני אוהבת, אלא באמצעות הוספת.

המשך קריאה

ליאור שירה סקיף

מזללל היקרה שלנו פצצתת אנרגיה מהלכתת!!!! סוחפת אחרייה את הבנות אם הקסם האישי שלה והיחודיות שלה.  נותנת מוטיבציה ומעוררת השראה. מלמדת אותנו בצורה הפשוטה ביותר מה טוב לגוף שלנו ומה גורם.

המשך קריאה

אירה ינקוב

מזל היקרה! את מנווטת אותי למקומות שאולי חלפו מחשבות איך אפשר לשפר, לדייק יותר אבל לא בדיוק ידעתי איך ליישם. בעזרתך למדתי כמה דברים איכותיים ונחוצים בחיי יום חום: שתיית.

המשך קריאה

סיון כץ

"אני רוצה לספר לכם היום שפשוט נכבשתי במיזם המדהים של לייפיקס, הקשיים העיקריים של כולנו הם שילוב של עומס החיים הרב והאינטנסיבי יחד עם שמירה על אורח חיים בריא על.

המשך קריאה

גלי דנון

"אתר נהדר , ממש הגיע לי בזמן במיוחד כשיש ימים שמזג האוויר לא עושה חשק לצאת מהבית לחדר כושר (נגיד ימים חמים מאוד בקיץ או גשם וקור חזק בחורף ).

המשך קריאה

מוריה הברמן

"אחרי שעליתי המון בהריון, האתר הזה בדיוק בשבילי. אני עם תינוק בבית, לא יכולה לצאת לחדר כושר בשעה קבועה, מכיוון שאני לא רוצה להעיר אותו כשישן. מעבר לזה עם כל.

המשך קריאה

רותם כהן

"מה שאני הכי אוהב באתר זה הנגישות של השיעורים,  אני סטודנט להנדסת בניין  נרשמתי לחדר כושר, אך אני לא מצליח ללכת והאתר מהווה פתרון מושלם עבורי אני יכול להתאמן בכל.

המשך קריאה

עוזי עסיס

מעבר לכך שמזל מקסימה ומקצוענית ברמה גבוהה ביותר, האימונים שלה הכניסו אותי לכושר גבוה אף יותר,  אני מרגיש נמרץ עם אנרגיות מעולות.  אני ממליץ בחום לכל אחד ואחת לחוות את.

המשך קריאה

כנרת בזק

"לא רק שהגוף שלי מותאם כבר לתזונה, ולא רק שרשימת הסופר שלי כבר מותאמת לתכנית.הבית שלי, כולל ילדיי כבר מבינים את ההבדל בין מזון (מזין)  לאוכל(להכניס משהו תעשייתי לגוף), מעולם.

המשך קריאה

דינה רז (עדות על הרצאה של מזל כהן)

"היה נהדר, נהניתי מכל רגע. העברת את המסר בצורה מדהימה, משכנעת וברורה ונתת לי באופן אישי המון המון כוח"

המשך קריאה

דינה מלצר (המלצה על הרצאה של מזל כהן)

היה כנס מדהים. מודה על הרגע שהיתה לי הזכות להשתתף בו. מזל מעבירה את המסר בצורה הכי טובה שאפשר. המסר ברור, משכנע וגם לדעתי הדבר הכי חשוב הוא- שאחרי כנס.

המשך קריאה

נתנאלה כהן (עדות על הרצאה של מזל כהן)

"שמחתי להכיר אותך. ולהפיק ממך ידע רב למרות גילך הצעיר. את כובשת ויודעת להעביר את הידע שלך ברמה מאוד ענינית ומשכנעת. יישר כוח. והצלחה בהמשך. ושוב מזל טוב. אני אהבתי.

המשך קריאה

נילי (עדות על הרצאה של מזל כהן)

"הי מזל! קודם כל נהניתי מאוד בכנס! את פשוט מדהימה!!! כמה ידע ! העברת את ההרצאה בכזה חן ובצורה ממש מעניינת! התכנים מאוד חשובים ומועילים! וב"ה אני ממש מתכוונת לקחת.

המשך קריאה